مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات

تولید محتوا و
شبکه های اجتماعی

WE CARE HOW MUCH YOU
SPENT

یا ما خدمتتون تماس بگیریم 
شما تماس بگیرید...
025-32916400

TELEGRAM

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

APARAT

شبکه های اجتماعی از دید ما چیست؟

شبکه های اجتماعی بستری برای برندینگ و فروش بیشتر شماست.

در مقالات آکادمیک بسیاری ثابت شده است که شبکه های اجتماعی در حال حاضر مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات می باشد. چقدر از این بستر برای رشد کسب و کار خوب بهره برده اید؟ ما کنار شما هستیم.

برای داشتن یه شبکه ی اجتماعی خوب، نیاز به برنامه ریزی خوب، طراح خوب، ایده پرداز خوب و مدیر خوبه.

test

چطور تولید محتوا میکنیم؟   

HOW WE DO IT?

9
9
9
پیج در حال مدیریت
321
321
321
پست ارسال شده
12120
12120
12120
مخاطب جذب شده
اطلاعات بالا به طور حدودی بوده و ابتدای هر ماه به روز می شوند.

مقرون به صرفه‌ترین نوع تبلیغات در دنیای امروز

تولید محتوا !

تولید محتوا و شبکه های اجتماعی

DIGITAL MARKET

این سیستم در کسب وکار های مختلفی قابلیت استفاده دارد و برای اونها سفارشی سازی شده.

test

ســـــــوالات متــــــــداول      

FREQUENTLY A

این طرح ها، طرح هایی عمومی هستند و قطعا بر اساس نیاز کسب و کار شما اصلاح خواهد شد.

اعداد و ارقام تعهد شده ملاک دوره ی زمانی قرارداد می باشد و نه زمان 1 ماه، اما سعی پیمانکار حصول تعهدات در در دوره ی زمانی 1 ماهه می باشد. (در صورت نیاز اهتمام به دوره زمانی خاص و کمیت بالاتر، پلن های ترکیبی در اختیار شما قرار میگیرد)

ما ملزم به مدیریت حساب تجاری شما در شبکه های اجتماعی و عمل به تعهدات ذکرشده می باشیم، و تعهدی در قبال میزان فروش نداریم. بدیهی است که وظیفه ی ما افزایش بازخورد شما در شبکه های اجتماعی می باشد.

مطالعه ی منظم، ایده ی ما برای بروز بودن.

test

اخبار و مقالات      

OUR BLOG AND ARTICLES

{تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟}

تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی، صفحات جستجوی گوگل و سایر سایتها دو نوع نتیجه را نشان می¬دهند: نتایج ارگانیک که حاصل از بهینه سازی موتورهای جست¬وجو یا همان سئو است، که نیازی به پرداخت هزینه توسط برندها نیست و نوع دوم نتایج حاصل از بازاریابی موتور های جست و جو یعنی SEM می¬باشد که شما باید به ازای هر کلیکی که صورت می¬گیرد هزینه پرداخت کنید. در ادمه به مفهوم سئو و بازاریابی موتور های جست و جو و تفاوت های بین آنها می¬پردازیم.

{نرخ تبدیل (CRO) چیست؟}

نرخ تبدیل (CRO) چیست؟

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) فرایند سیستماتیک افزایش درصد بازدیدکنندگان وب سایت می باشد. که این بازدید کنندگان اقدام مورد نظر از جمله پر کردن فرم ، مشتری شدن یا غیره را انجام می دهند. فرآیند CRO شامل درک نحوه حرکت کاربران در سایت شماست.

{ریپورتاژ چیست؟}

ریپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ بر گرفته از Advertisement reporting ترکیبی از تبلیغات و مقاله است که امروزه به یکی از بهترین و موثرترین روش¬ها برای تقویت کسب و کار های اینترنتی تبدیل شده است. ریپورتاژ یاگزارش آگهی در واقع اخبار تبلیغاتی است که در سایت¬های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مرتبط و تصاویر جذاب است تا کاربر را به سرعت به صفحه هدایت کند.

{شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟}

شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟

شاخص های کلیدی عملکرد که مخفف آن(KPI) است ، اندازه گیری کمی عملکرد در طول زمان برای یک هدف خاص می باشد. KPI هدفهایی را برای تیم ها برای عکاسی فراهم می آورد. هم چنین نقاط عطف برای سنجش پیشرفت ارائه می کند و بینش هایی به افراد سازمان می بخشد که به آن ها کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرند. شاخص های کلیدی عملکرد( KPI) به هر حوزه ای از تجارت از منابع مالی و منابع انسانی گرفته تا بازاریابی و فروش ، کمک می کند تا در سطح استراتژیک پیشرفت کنند.