هدف ما، سازمان بهینه تر شما

ســــــیستــــــــم مدیریت یکپارچه WillaEngine

HOW ORGANIZED YOU ARE?

یا ما خدمتتون تماس بگیریم
شما تماس بگیرید...
025-32916400
یک نمای کلی

سیستم ما، در یک نگاه خیلی ساده

سیستم ما از یک هسته ی مرکزی قدرتمند سر منشا می گیرد. در کنار این سر منشا بخش های مختلفی مشغول کار هستند. به عنوان مدیریت محصولات و خدمات شما. در واقع شما در سیستم تمام محصولات و خدمات خود را تعریف میکنید و حتی می توانید از آن به عنوان سیستم انبار داری استفاده کنید. حال می توانید در بخش مدیریت سفارشات همین محصولات رو به فروش برسانید و در سیستم حسابداری خود آنها را رصد کنید. همین طور با پلن های فروش مختلف مشتریان خود را راضی مدیریت کنید.

36
36
36
سیستم متصل به وبسایت
48
48
48
سیستم مدیریت فعال
37610
37610
37610
مشتری ثبت شده
اطلاعات بالا به طور حدودی بوده و ابتدای هر ماه به روز می شوند.

این

سیستم 

در کسب وکار های مختلفی قابلیت استفاده دارد و برای اونها سفارشی سازی شده.

کــــــــاربردهــــــــا

Appliances

این سیستم در کسب وکار های مختلفی قابلیت استفاده دارد و برای اونها سفارشی سازی شده.

 s

ســـــــوالات متــــــــداول      

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

به طور صد در صدی خیر، اما در قرارداد اصلی فقط بر اساس امکانات آماده شده هزینه دریافت می شود و تمام امکانات به مرور زمان آماده خواهند شد.

برای فروش سیستم مدیریت یکپارچه ما دو روش داریم، یکی به صورت ماهانه و یکی به صورت هزینه ی اولیه و هزینه ی هاست ماهانه. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ی 02531634 تماس بگیرید.

ما ملزم به مدیریت حساب تجاری شما در شبکه های اجتماعی و عمل به تعهدات ذکرشده می باشیم، و تعهدی در قبال میزان فروش نداریم. بدیهی است که وظیفه ی ما افزایش بازخورد شما در شبکه های اجتماعی می باشد.

مطالعه ی منظم، ایده ی ما برای بروز بودن.

test

اخبار و مقالات      

OUR BLOG AND ARTICLES

{تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟}

تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی، صفحات جستجوی گوگل و سایر سایتها دو نوع نتیجه را نشان می¬دهند: نتایج ارگانیک که حاصل از بهینه سازی موتورهای جست¬وجو یا همان سئو است، که نیازی به پرداخت هزینه توسط برندها نیست و نوع دوم نتایج حاصل از بازاریابی موتور های جست و جو یعنی SEM می¬باشد که شما باید به ازای هر کلیکی که صورت می¬گیرد هزینه پرداخت کنید. در ادمه به مفهوم سئو و بازاریابی موتور های جست و جو و تفاوت های بین آنها می¬پردازیم.

{نرخ تبدیل (CRO) چیست؟}

نرخ تبدیل (CRO) چیست؟

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) فرایند سیستماتیک افزایش درصد بازدیدکنندگان وب سایت می باشد. که این بازدید کنندگان اقدام مورد نظر از جمله پر کردن فرم ، مشتری شدن یا غیره را انجام می دهند. فرآیند CRO شامل درک نحوه حرکت کاربران در سایت شماست.

{ریپورتاژ چیست؟}

ریپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ بر گرفته از Advertisement reporting ترکیبی از تبلیغات و مقاله است که امروزه به یکی از بهترین و موثرترین روش¬ها برای تقویت کسب و کار های اینترنتی تبدیل شده است. ریپورتاژ یاگزارش آگهی در واقع اخبار تبلیغاتی است که در سایت¬های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مرتبط و تصاویر جذاب است تا کاربر را به سرعت به صفحه هدایت کند.

{شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟}

شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟

شاخص های کلیدی عملکرد که مخفف آن(KPI) است ، اندازه گیری کمی عملکرد در طول زمان برای یک هدف خاص می باشد. KPI هدفهایی را برای تیم ها برای عکاسی فراهم می آورد. هم چنین نقاط عطف برای سنجش پیشرفت ارائه می کند و بینش هایی به افراد سازمان می بخشد که به آن ها کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرند. شاخص های کلیدی عملکرد( KPI) به هر حوزه ای از تجارت از منابع مالی و منابع انسانی گرفته تا بازاریابی و فروش ، کمک می کند تا در سطح استراتژیک پیشرفت کنند.