خود را به روز و خاص معرفی کنید

طراحی و توسعه
وبــــسایــــت

WEBSITE DESIGN

یا ما خدمتتون تماس بگیریم
شما تماس بگیرید...
025-32916400

به نظرتون وبسایت کجاها به شما کمک میکنه؟

test

چرا وبسایت داشته باشیم؟

Why Designing a Website

دلیل شما برای داشتن وبسایت؟

چهار نوع وبسایت
پیشنهاد ما برای شما

نمایش آنلاین محصولات و امکان خرید آنلاین یکی از مزیت‌هایی که برای هر برندی که به مشتری‌هاش اهمیت میده، از اوجب واجباته.

برای معرفی شرکت و خدماتی که به مشتری‌هاتون ارائه می‌دید، استفاده از سایت بهترین گزینه است چرا که از تحریم‌ها و فیلترها در امان‌اید.

برای داشتن فضایی که خبرهای حوزه مورد نظرتونو در اون قرار بدین و خیالتون راحت باشه که نه فیلتر میشه و نه از بین میره، در هر زمان و مکانی هم که بخواهین می‌تونین به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشین، داشتن سایت خبری بهترین گزینه انتخابی پیش روی شماست.

سه نوع وبسایت ذکر شده تا حالا، وبسایت‌های پرکاربرد هستند، اما ممکن هست شما یک وبسایت برای یک هدف خاص بخواهید، در این صورت نیازه که ما اول نیاز شما رو بشنویم. کنارتون هستیم.

http://YourDomain.com/
test

سیستم ما امکانات خاص زیادی داره،

 بعضیاش رو با هم مرور کنیم.

چرا وبسایت شما رو ما طراحی کنیم؟

The Reason

کنار راحتی، سعی کردیم امکانات دیگه ای براتون فراهم کنیم، که این فرآیند برای شما

منطقی تر و کاربردی تر

هم باشه

طراحی راحت و بی دردسر وبسایت

The Easiest Way

54
54
54
وبسایت شرکتی
12
12
12
وبسایت فروشگاهی
4
4
4
وبسایت های خاص
اطلاعات بالا به طور حدودی بوده و ابتدای هر ماه به روز می شوند.
قیمت طراحی سایت

قیمت های طراحی سایت
DESIGN FEES

قیمت‌ها به نحوی انتخاب شده‌اند که ما بتوانیم یک وبسایت درخور شأن و کارآمد برای شما آماده کنیم

شروع از - تومان

2,480,000

این سیستم در کسب وکار های مختلفی قابلیت استفاده دارد و برای اونها سفارشی سازی شده.

test

ســـــــوالات متــــــــداول      

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

ما تیم برنامه‌نویسی هستیم. تیم ما موفق به تولید یک سیستم مدیریت محتوای بومی شده است که در بخش دیگر (سیستم مدیریت یکپارچه) به آن اشاره کردیم. در صورتی که نیاز شما توسط این سسیستم برآورده شود، پیشنهاد ما به شما استفاده از این سیستم هست و در غیر این صورت ما می‌توانیم یک وبسایت از صفر برای شما برنامه‌نویسی کنیم. در تمام مسیر، کارشناسان ما کنار شما هستند.

خیر بسته به نوع پروژه میزان پرداخت اولیه متفاوت خواهد بود. عموماً پرداخت اولیه بازه‌ای بین 30 تا 50 درصد کل قرارداد خواهد بود. در نظر داشته باشید که تمام مبلغ قرارداد بعد از توافق بر زمانبندی پرداخت، به صورت چک اخذ می‌گردد.

تعهد ما طراحی یک وبسایت شیک، درخور و کاربردی برای شماست، این امر به طور غیرمستقیم منجر به فروش بهتر شما خواهد شد، اما اینکه به طور مستقیم ما تعهد، در قبال فروش شما داشته باشیم شامل تعهدات ما نیست.

مطالعه ی منظم، ایده ی ما برای بروز بودن.

test

اخبار و مقالات      

OUR BLOG AND ARTICLES

{تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟}

تفاوت بین SEO و SEM چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی، صفحات جستجوی گوگل و سایر سایتها دو نوع نتیجه را نشان می¬دهند: نتایج ارگانیک که حاصل از بهینه سازی موتورهای جست¬وجو یا همان سئو است، که نیازی به پرداخت هزینه توسط برندها نیست و نوع دوم نتایج حاصل از بازاریابی موتور های جست و جو یعنی SEM می¬باشد که شما باید به ازای هر کلیکی که صورت می¬گیرد هزینه پرداخت کنید. در ادمه به مفهوم سئو و بازاریابی موتور های جست و جو و تفاوت های بین آنها می¬پردازیم.

{نرخ تبدیل (CRO) چیست؟}

نرخ تبدیل (CRO) چیست؟

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) فرایند سیستماتیک افزایش درصد بازدیدکنندگان وب سایت می باشد. که این بازدید کنندگان اقدام مورد نظر از جمله پر کردن فرم ، مشتری شدن یا غیره را انجام می دهند. فرآیند CRO شامل درک نحوه حرکت کاربران در سایت شماست.

{ریپورتاژ چیست؟}

ریپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ بر گرفته از Advertisement reporting ترکیبی از تبلیغات و مقاله است که امروزه به یکی از بهترین و موثرترین روش¬ها برای تقویت کسب و کار های اینترنتی تبدیل شده است. ریپورتاژ یاگزارش آگهی در واقع اخبار تبلیغاتی است که در سایت¬های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مرتبط و تصاویر جذاب است تا کاربر را به سرعت به صفحه هدایت کند.

{شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟}

شاخص های کلیدی عملکرد (kpi) چیست؟

شاخص های کلیدی عملکرد که مخفف آن(KPI) است ، اندازه گیری کمی عملکرد در طول زمان برای یک هدف خاص می باشد. KPI هدفهایی را برای تیم ها برای عکاسی فراهم می آورد. هم چنین نقاط عطف برای سنجش پیشرفت ارائه می کند و بینش هایی به افراد سازمان می بخشد که به آن ها کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرند. شاخص های کلیدی عملکرد( KPI) به هر حوزه ای از تجارت از منابع مالی و منابع انسانی گرفته تا بازاریابی و فروش ، کمک می کند تا در سطح استراتژیک پیشرفت کنند.